چرا رویش سبز لاوین؟
ترکیبات شگفت آور
شرکت رویش سبز لاوین در راستای ماموریت خود جهت ارائه بهترین محلول های ضد ریزش مو با تکیه بر مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و در پرتو موهبت های الهی قرارداده شده در طبیعت، از سال فعالیت خود را آغاز نموده و در بحث فروش محلول های ویژه رویش مجدد مو و ضد ریزش مو برای خانم ها و آقایان، در طی سالهای اخیر در بین برترین شرکت های ایرانی بوده است. این شرکت با توجه به مسئولیت اجتماعی خود جهت فراهم سازی زمینه ای برای افزایش روحیه و اعتماد به نفس مردم ایران زمین، پیوسته در مسیر کسب تاییدیه های به روز بوده تا مشتریان آتی این شرکت از حیث اطمینان از کیفیت بالای محصولات با برند لارویناپک، آسوده خاطر باشند.

ترکیبات شگفت انگیز

سبوس برنج سبوس برنج پوسته قهوه ای رنگی است که برنج سفید را در بر کرفته است . سبوس برنج سرشار از ویتامین ها مواد معدنی و پروتین است.یکی از این ویتامین ها ویتامین گروه b است که برای رشد و حفظسلامت موها بسیار ضروری است.ویتامین b در سبوس برنج سوخت و سازسلول های زنده و فعال پیازمو را تحریک می کند و تاثیربسزایی در رشد مو دارد.
روغن بادام تلخ روغن بادام حاوی ویتامین E ، مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها می باشد که سبب بهبود رشد و توسعه مویرگ ها و عروق خونی گردیده ، باعث تقویت فولیکول مو و باکتری ها و قارچ های پوست سر را از بین می برد .
نمک دریا و چندین ترکیب 100 درصد گیاهی دیگر…